Csépai forum
http://www.banner-generator.net/en/buildtmp/28d8277828ffa7f08c2e51c0bf7a0a5c.png
Csépai forum
http://www.banner-generator.net/en/buildtmp/28d8277828ffa7f08c2e51c0bf7a0a5c.png
Csépai forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csépai forum


 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Legutóbbi témák
» Daleks Invasion Earth: 2150 A.D.
Névnapi smsek I_icon_minitimeSzer. Feb. 19, 2014 1:01 pm by regynprop

» Game Master Marzo 2013 Pdf
Névnapi smsek I_icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 9:20 pm by regynprop

» Deep Freeze 7.30.020.3852 License Key
Névnapi smsek I_icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2014 7:14 pm by regynprop

» Online rádiók, Albumok
Névnapi smsek I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 8:52 pm by Admin

» Online TV
Névnapi smsek I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 5:30 pm by Admin

»  Rejtettkamerás férfifejforgatás-forgatás
Névnapi smsek I_icon_minitimeHétf. Feb. 21, 2011 4:27 pm by Admin

» Megverte a tanárt, majd egy kisdiákot kezdett szíjjal ütni
Névnapi smsek I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 4:07 pm by Admin

» Iskolánk biztonsága
Névnapi smsek I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 6:45 pm by pukki55

» Névnapi smsek
Névnapi smsek I_icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:21 am by Admin

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Fórum

 

 Névnapi smsek

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2009. Mar. 06.
Age : 69
Tartózkodási hely : Kunszentmárton

Névnapi smsek Empty
TémanyitásTárgy: Névnapi smsek   Névnapi smsek I_icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:21 am

Névnapod reggelén ezeráldás érjen, öröm és szerencseörökké kísérjen. Bú és bánat téged elkerüljön, gondolatod, vágyad, álmodteljesüljön. Boldog Névnapot!


Névnapodra mondok száz jó kívánságot, legyen ez a napodszép, boldog és áldott! Kedves képed hű szívemben ragyog, névnapodon veled együtt én is boldog vagyok!!!!


E-szép napon neked kel fel a nap,
Felhőkön át símogatja arcodat!
Csak neked nyújtja sugarát,
Velünk együtt boldog névnapot kíván!


Ez a gyönyörű nap, mit rólad neveztek el, Ma még a nap is Te érted kelt fel. Virágok, rózsák övezzék utadat, Boldogságban ünnepeld a névnapodat!

Kék a tenger, kék az ég, Kívánom, hogy boldog légy. Ez a nap a TE napod, Boldog Névnapot Kívánok!


Életed úgy folyjon szépen, mint patak a medrében, virágok közt folydogáljon, névnapodra ezt kívánjuk!



Ezt a napot régen vártuk, megjegyeztük a naptárban, tanultunk is egy kis verset, csörgedező patak mellett!

Azt kívánjuk mind-mind itt e szép napon: Ragyogjon rád napfény, boldog légy nagyon. Szíved sose féljen, bánat sose érjen, szerencse kísérjen, minden utadon.


Ezt a napot vártad egész éven át érezted az élet néha bánt. Pár órára a könnyeket felejtsd el, hidd el mindenki téged ünnepel. Boldog névnapot!


Névnapod van ma, köszönteni jöttem, rímekből neked, csokrot is kötöttem. Mert a te névnapod olyan drága nekem, nem is tudom miért nem is töltöd mindig velem.


Sok az égen a közös dolog: a Nap, a Hold és a Csillagok. Ma mégis mind Neked ragyog, hiszen ma van a Névnapod!


Ha én írhatnám sorsod könyvét, szíved, lelked vágyát, életed örömét, oly széppé írnám, mint egy tündéri álom, a legboldogabb Te lennél ezen a világon! Boldog névnapot kívánok!

Névnapodon, nem kívánunk egyebet, csendes lépteidet kísérje szeretet. Szívedben béke, lelkedben nyugalom, légy nagyon boldog ezen a szép napon. Szívünk szeret ezt ne feledd, a legtöbb mit adhatunk; A családi szeretet.

Bár nem adok egész világot neked, bárhogy is kívánod. Ha nem is adok virágot, boldog névnapot kívánok.


Neved napja az alkalom, most mondjuk el Neked, hogy a Te kis családod, milyen nagyon szeret.

Szeretnék csók lenni édes ajkadon, napsugarad lenni minden hajnalon, beragyogni neked az egész világot, de most csak Boldog Névnapot Kívánok!


Szívemből kívánok boldog névnapot, kísérjék életed fényesnél fényesebb szerencse csillagok! Szeresd a percet, örülj a mának, vágyaid idővel valóra válnak!


Egy nap, majdnem olyan mint a többi, De az emlék már a holnap poharát tölti, És a holnap most még csak álomvilág, Ám a perc itt van, mosollyal nyit rád, Hogy legyen erőd, legyen hited, Amíg utadon terhedet viszed, És tudj nevetni, játszani örömmel, Hogy a holnap szeretni jöjjön el, Napsugárral, esővel, szivárvánnyal, A szívben tűzzel, a kertben száz virággal, S hogy legyen aki szeret, S ott van Veled, Boldog névnapot kívánok Neked!


A nap ma olyan fényesen ragyog, Ma mindenki azt suttogja: Boldog Névnapot! S azok akik igazán szeretnek, Sok ilyen szép napot kívánnak Neked!


Ma jeles nap köszöntött reánk, Te nevedet örömmel zengi szánk. Veled ünnepel az egész családod, Mosolyogva fogad ma minden barátod. Mivel már régóta vagyunk barátok Én neked e pár sorral: Boldog Névnapot kívánok!"


Névnapod van teneked, ez a legszebb ünneped. Rózsa nyíljon utadon, ezt kívánom, barátom!


Gyönyörű napra ébredtél, még ha kint nem is süt a nap, a boldogság szivárványa kísérje utadat! Boldog Névnapot kívánok Neked, a szeretet vezérelje minden lépésedet.


A névnapodra Néked, kívánok sok szépet, boldog s vidám legyen Számodra az élet!


Kedves, kicsi lányka, Isten áldjon téged, növelje jókedved, éltesse szépséged! Ünnepeljünk téged, ma van neved napja, áldjon meg az Isten, kicsi ".....".

Kicsi szívem, kicsi szám nagyon sok boldog névnapot kíván!



Névnapod reggelén ezer áldás érjen, öröm és szerencse örökké kísérjen. Bú és bánat téged elkerüljön, gondolatod, vágyad, álmod teljesüljön. Boldog Névnapot!

Mielőtt lefekszel tárd ki az ablakod, elküldtem hozzád az én angyalom. Egy pillanatra kérlek figyelj reá, mert a nevemben Boldog Névnapot Kíván!


Egy angyalt küldök Neked, tegye szebbé az életed! Tegyen pénzt a zsebedbe, vigyen boldogságot a szívedbe! Vegyenek körül barátok, BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!



Csillagfényes álmaid váljanak valóra, legyen ünnep lelkednek minden nap és óra! Kerülje a bánat örökre el házad, érjen annyi boldogság mit ember csak kívánhat! Boldog névnapot kívánok!


Légy olyan boldog, mint amilyen szép vagy, legyen életedben száz millió szép nap. Ne tudd meg soha mi az a bánat, kerüljön el téged minden ami fájhat. Kacagj, nevess csillogó szemekkel, ezért imádkozunk összetett kezekkel. Olyan szeretetre méltó szép, kedves, igazságos és szellemes vagy, amilyen ember rajtad kívül nincs még egy! Névnapod alkalmából fogadd szívből jövő jó kívánságaimat és ezeket a kegyes hazugságaimat!


Legyen egészséged, tudjál boldog lenni, és a szívedet soha ne bántsa meg senki! Napod is legyen örömnek napja, kívánjuk, hogy a sors ezeket megadja!


Névnapodra mondok száz jó kívánságot, legyen ez a napod szép, boldog és áldott! Kedves képed a szívemben ragyog, névnapodon veled együtt én is boldog vagyok.


Neved napjára kívánok sok szépet, legyen számodra boldogság az élet. Mint gyöngy virág az erdõ közepén, úgy virúljon az életed, névnapod ünnepén!





Vissza az elejére Go down
http://tothmihaly.over-blog.com/
 
Névnapi smsek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szilveszteri, újévi smsek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Csépai forum :: BUÉK-
Ugrás: