Csépai forum
http://www.banner-generator.net/en/buildtmp/28d8277828ffa7f08c2e51c0bf7a0a5c.png
Csépai forum
http://www.banner-generator.net/en/buildtmp/28d8277828ffa7f08c2e51c0bf7a0a5c.png
Csépai forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csépai forum


 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Legutóbbi témák
» Daleks Invasion Earth: 2150 A.D.
Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek I_icon_minitimeSzer. Feb. 19, 2014 1:01 pm by regynprop

» Game Master Marzo 2013 Pdf
Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek I_icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 9:20 pm by regynprop

» Deep Freeze 7.30.020.3852 License Key
Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek I_icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2014 7:14 pm by regynprop

» Online rádiók, Albumok
Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 8:52 pm by Admin

» Online TV
Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 5:30 pm by Admin

»  Rejtettkamerás férfifejforgatás-forgatás
Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek I_icon_minitimeHétf. Feb. 21, 2011 4:27 pm by Admin

» Megverte a tanárt, majd egy kisdiákot kezdett szíjjal ütni
Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 4:07 pm by Admin

» Iskolánk biztonsága
Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 6:45 pm by pukki55

» Névnapi smsek
Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek I_icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:21 am by Admin

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Fórum

 

 Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2009. Mar. 06.
Age : 69
Tartózkodási hely : Kunszentmárton

Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek Empty
TémanyitásTárgy: Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek   Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2009 5:24 pm

Rügyezik az erdő,virágzik a táj, az orgonafán dalol egy tarka kismadár, azt énekli Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Csibe, nyuszi, tarka barka barikán a csengő rajta küldünk nektek hímes tojást kölnivizet és áldomást nárciszt a ház Asszonyának sonkát, tormát az Urának velőscsontot a kutyának.

Masnis Nyuszi vagyok egy új üzenettel: “tele van a szívünk tiszta szeretettel, áldott ünnepet kívánunk!

Lehet, hogy mégis igaz a hír Jézus meghalt az életünkért Halálából feltámadott- Mindnyájunknak hitet adott. Szeretettel gondolunk rátok, áldott ünnepet kívánunk!

Rügyezik az erdő, virágzik a táj, az orgonafán dalol egy tarka kismadár, azt énekli Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Ól sarkában disznó röfög, mögetetem aztán mögyök! Utána 1 tojást kirántok, Kellemes Húvéti Ünnepeket kívánok!

Kiscsirke szól degesz beggyel, locsolj inkább SMS-el, gyilkos ám az olcsó kölni, büdös csaj tud ezzel ölni. Boldog Húsvéti Ünnepeket!

Kicsi csibe, nagy buksi, a tojásból most bújt ki, kémleli a világot, ilyet ő még nem látott… Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!

Húsvét van odakinn, mosolyog az ég is, adj egy ezrest, s mosolygok majd én is! Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Eljön az este, éjfélt üt az óra, gondolj rám csak egy pillanatra! Esti szellő szárnyán repül az üzenet: Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Egy kis nyuszi megérkezett hozott neked üzenetet: Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

A sonkát, tormát tedd egy kicsit félre, olvasd el az SMS-t végre, közben gondolj csupán a szépre! Ragyogjon Rád az ünnep fénye, melegítsen fel és emeljen az égbe!

Rügyezik az erdő, virágzik a táj, az orgonafán dalol egy tarka kismadár, azt énekli: Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Meglocsollak SMS-el, nem fogok tökölni, neked nem kell hajat mosni, nekem nem kell kölni.

Kicsi csibe, nagy buksi, a tojásból most bújt ki, kémleli a világot, ilyet ő még nem látott… Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!

Jó dolog a locsolás, meg a sok kis piros tojás, de én már öreg vagyok, csak sms-ben locsolkodok. Kellemes Húsvéti Ünnepet kívánok!

Húsvét másodnapján Az a kívánságom, E háznak népire Ezer öröm, s annyi áldás szálljon.

Harangoznak húsvétra, leszakadt a tyúklétra. Kezdődik a locsolás. Nekem is jut egy tojás?

Borús húsvét reggelén, Kölnit veszek kézbe én. Gondolatom Nálad jár, Rózsavízem Reád száll.

Húsvét másodnapján az jutott eszembe, Locsolóvizet vegyek a kezembe. Megöntözzek vele egy árva ibolyát, És cserébe kapjak érte egy hímes tojást.

Itt a húsvét, eljött végre A szép lányok örömére Mert a lányok szép virágok Illatos víz illik rájuk Ne fuss hát el, szép virágom, Locsolónak csók jár, három.

Van e háznak rózsabokra, nyúljék élte sok napokra, hogy virítson, mint rózsaszál, megöntözném: ennyiből áll e kis kertész fáradsága, piros tojás a váltsága.

Itt van a Húsvét, itt van újra. A fiúk locsolkodással szállnak harcba. Kívánok sok-sok locsolót és boldog húsvétot!

Most ébredtünk húsvét hajnalára, vizet locsolni a lányok hajára. De nem ám a kútból a hideget, hanem az illatos kölnivizet. Kérem a lányokat, elém álljanak, hogy jövő húsvétig el ne hervadjanak! Boldog Húsvéti Ünnepeket!

Felvirradott húsvét napja, eljöttem a locsolásra, keresem a ház lányait, megöntözném hajfürtjeit. Aztán kérem a díjamat, a szép hímes tojásokat. Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Az erdőben nyuszi honol, a természet vízzel locsol, de ha én engedélyt kapok, sms-vel locsolgatok! Boldog Húsvéti Ünnepeket!

Tojik a fehér tyúk, tojás van alatta, adják ide hamar, hadd fussak haza! Boldog Húsvéti Ünnepeket!

A gerlemadár is megmosdik e napon, meglocsollak téged gyönyörű galambom! Kölnimet sms-ben küldöm, Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Locsolkodó legény vagyok, senkit szárazon nem hagyok, otkolona van az üvegbe, tojást kérek a zsebembe, piros legyen mint a retek! Áldott Békés Ünnepeket!

Én kis kertészlegény vagyok, virágokat locsolgatok. De most locsolni nem tudok, ezért Boldog Húsvéti Ünnepeket kívánok!

Én kis morzsa, gyenge rózsa, verebek papja, hordók csapja, ha beférek tojást kérek! Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Nyuszitojta tojást kérek, így minden házba betérek, mglocsolok kicsi lányt és nagyot, utána ott hagyot csapot-papot, de azért Boldog Húsvétot kívánok!

Feltűnt már a szép nap ragyogó fényével, Beállott a tavasz áldott érzésével. Újít a természet minden növényeket, gerjeszti mibennünk a szép reményeket! Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Locsolkodni jöttem illatos vízzel, örömhírt mondani boldog tiszta szívvel. Az Úr újra él, győz a sír felett, Krisztus feltámadott! Boldog Húsvéti Ünnepeket!

Itt a Húsvét, vírit már az ibolya, kis kertünkben rátaláltam egy szálra. Megöntözöm, hogy el ne hervadjon, hímes tojás lesz ezért a jutalom! Áldott-békés Húsvéti Ünnepeket kívánok!

Örömmel és büszkén keltem fel ma reggel, hogy meglocsoljalak sok-sok szeretettel. Sok házat bejártam, sok virágot láttam, de ilyet, mint Te vagy, sehol nem találtam! Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Ezt a tojást nem tyúk tojta, a húsvéti nyuszi hozta, messze-messze nyúlországból, régi-régi nyúlszokásból. Üzenetet küldött vele: Legyen Boldog Húsvét ünneped!


Vissza az elejére Go down
http://tothmihaly.over-blog.com/
 
Vidám húsvéti sms-ek, üdvözletek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Csépai forum :: BUÉK-
Ugrás: